در مورد خرید گوشی نظر زیاده یکی میگه الان گوشی دست دو بگیر یکی میگه گوشی نو بگیر یکی میگه اصلا نگیر یا ازین گوشی ساده ها بگیر در کل همه ی نظراتشون قابل احترام و ب یه سری دلایل هست بین این همه مدل گوشی ماها بیشتر طرفدار اپل سامسونگ سونی نوکیا و هوآوی هستیم(با احترام ب تمام برندها ) و لذا بیشتر صحبت ما مربوط ب این برنداست

نظر شخصی من اینه ک خرید گوشی بستگی ب نیازت داره ک البته الان خیلیا (شاید بشه گفت 90 درصد) هم نیاز ب اینترنت دارن هم تماس و پیامک ک ما هم طبیعتا باید بیشتر رو این بخش از جامعه مانور بدیم خود من تا چن سال (پنج شیش سال) گوشی سامسونگ گرندو داشتم و خیلی هم ازش راضی بودم تا اینکه این شکلی شد

تازه هنوزم کار میکنه ولی دیگه رفتم یه گوشی نو خریدم GALAXY A6 ک حدودا دو ملیونو نیم خریدمش و خیلی هم راضی ام

با در نظر گرفتن فرض بالا از چند جهت موضوعو بررسی میکنیم:

1.از نظر قیمت
قیمت یکی از مهمترین ملاکای انتخاب یه گوشیه حداقل برا ما ایرانیا ازین لحاظ ب نسبت قیمت از پایین ب بالا میشه گوشیای نوکیا هوآوی ال جی سونی سامسونگ و اپلو در نظر گرفت ک در پستای بعدی چنتا از قیمت مناسبا و اونایی ک موجودن معرفی میکنم اگرم شد ک یکی دوتا سایت خوب معرفی میکنم برا دیدن و خریدنش

2.از نظر مشخصات
ازین نظر گوشیای هوآوی نسبت ب بقیه برندا تو رنج قیمتی یکسان بهتره ینی فرضا اگه بخوایم سه تومن هزینه کنیم گوشی هوآویه هس ک مشخصاتش از بقیه بیشتر خواهد بود بعد ازون سامسونگ و سونی و ال جی و بعدش آیفون

3.از نظر کارکرد
از نظر کارکرد ک همه میدونیم آیفون حرف اولو میزنه چون هنگ کردنش در حد صفره و بقیه ویژگی هاشم نسبت ب بقیه بهتره (شما پولت جور باشه) بعدش سامسونگ و سونی نسبتا در حد همن سامسونگ یه نمه بهتره بعدش هوآوی و بعدش ال جی ک البته باتریش زود داغ میکنه و اذیت کننده س(تجربه شخصی) نوکیا هم ک برعکس ال جی ب باتری قوی و آنتن دهیه خیلی خوبش معروفه

4.از نظر خدمات
تو شرایط فعلی خدمات دهی هوآوی و سامسونگ و آیفون نسبت ب تمام برندا تو ایران بهتره و بعد میرسه ب سونی ال جی نوکیا و غیره

5.از نظر محدودیت های برنامه ای 
این قضیه چن وقتیه ک خیلی مورد بحثه مخصوصا در مورد آیفون چون دسترسی کاربراش ب برنامه ها ب علت تحریما محدود شده(آمریکا ننگ ب نیرنگ تو) بقیه برندا در این مورد مسعله ای ندارن و ب هیجاشون نیس

خب رفقا این یه بحث کوچولو بود در مورد اینکه گوشی چی خوبه بخریم الان و تقریبا یه نظر شخصی بود خوشال میشم اگه اشتباه میکنم یجاهاییش از اشتباه درم بیارین و کمکم کنین نظراتتونو بهم بگین چون واقعا برام مهمه خلاصه هرچ میخواهد دل تنگت بگو(سلامتی همه تنگا)

روزتون خیلی خوش 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها